Chrzciny Gospoda Catering

Chrzciny

Catering na Chrzciny to wspaniałe rozwiązanie. Nasze potrawy zachwycą gości a Państwo zaoszczędzicie swój czas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komunia Gospoda Catering

Komunia 2022

Pierwsza Komunia to wyjątkowe wydarzenie. Aby ułatwić Państwu przygotowanie tej ważnej rodzinnej uroczystości, przygotowaliśmy specjalne komunijne menu cateringowe.

Catering na Pępkowe oferta

Pępkowe

Narodziny dziecka to niezwykle radosne wydarzenie. Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje menu na Pępkowe, które można u nas zamówić. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Imieniny urodziny rocznice Gospoda Catering

Imieniny, Urodziny, Rocznice

Na te niezwykle ważne uroczystości proponujemy Państwu wyborne przekąski zimne, dania ciepłe, słodkie wypieki i torty okolicznościowe. Zapraszamy do kontaktu!

Wesela przyjecia weselne Gospoda Catering

Przyjęcie weselne

Obiad weselny, uroczysta kolacja po ślubie, kameralna uroczystość czy może większe przyjęcie weselne? Proponujemy Państwu wyborne menu i wspaniałe torty. Zapraszamy do kontaktu!

Pożegnanie z pracy Catering

Pożegnanie z pracy

Zaproszenie współpracowników na spotkanie aby zrobić pożegnanie z pracy to wspaniały pomysł. Jest to okazja, żeby podziękować wszystkim za wspólnie spędzony czas. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu!

Stypa catering oferta

Stypa

Strata bliskiej osoby to ogromny ból i żal. Aby pomóc Państwu w przygotowaniu obiadu pożegnalnego, przygotowaliśmy propozycje menu, które można u nas zamówić.

Przyjęcie koktajlowe

Kanapki bankietowe, tartinki, vol au vent, koreczki, ptysie na słono, mini desery – to tylko niektóre pozycje, których nie może zabraknąć w menu na przyjęciu koktajlowym.

Oferta na menu bufetowe na catering Warszawa

Menu bufetowe

Zupy, dania główne, bufet zimny, desery i torty – to wszystko można u nas zamówić aby zorganizować dowolne przyjęcie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!