Obsługa konferencji, szkoleń, imprez i bankietów

Bufet szwedzki Gospoda Catering

Bankiet firmowy – menu bufetowe

Na przyjęciach organizowanych z okazji ważnych wydarzeń, sukcesów firmy, dobrych wyników czy promocji nowego produktu na rynku, serwujemy menu w wygodnej formie bufetów szwedzkich.

Menu koktajlowe Gospoda Catering

Menu koktajlowe

Na eleganckich przyjęciach koktajlowych, organizowanych zazwyczaj na stojąco, serwujemy drobne przekąski typu finger food, idealnie komponujące się z lampką wina musującego.

Pożegnanie z pracy Catering

Pożegnanie z pracy

Zaproszenie współpracowników na spotkanie aby zrobić pożegnanie z pracy to wspaniały pomysł. Jest to okazja, żeby podziękować wszystkim za wspólnie spędzony czas. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu!

Przerwa Lunchowa Gospoda Catering

Przerwy lunchowe

Proponujemy Państwu zestawy poczęstunków lunchowych zarówno w wersji na ciepło jak i na zimno, które będą smakowitym przerywnikiem podczas spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Przerwy Kawowe Gospoda Catering

Przerwy kawowe

Przedstawiamy propozycje poczęstunków kawowych, które świetnie sprawdzają się podczas spotkań biznesowych, na szkoleniach oraz na konferencjach. Stanowią one idealne uzupełnienie przerw lunchowych.

Konferencje i szkolenia Gospoda Catering

Konferencje i szkolenia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją gotowych pakietów na całodzienną obsługę konferencji i szkoleń. W ich skład wchodzą przerwy lunchowe i kawowe w różnych wariantach cenowych.

Serwis przekąskowy

Kanapki typu sandwich catering

Kanapki typu Sandwich

Przygotowaliśmy dla Państwa zestawy kanapek typu sandwich, które wspaniale sprawdzą się przy okazji spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji. Zapraszamy do składania zamówień!

Mini wrapy

Przedstawiamy Państwu propozycję gotowych zestawów wybornych mini wrapów, które są doskonałą przekąską dla wymagających osób lubiących pyszne i lekkie jedzenie.

Sałaty i Sałatki

Świeże, smaczne i zdrowe. Sałaty i sałatki. Nie tylko dla osób dbających o linię. Nie tylko na wiosnę. Są one wspaniałym dodatkiem do naszych kanapek, tartinek i wrapów.