Chrzciny Gospoda Catering

Chrzciny

Catering na Chrzciny to wspaniałe rozwiązanie. Nasze potrawy zachwycą gości a Państwo zaoszczędzicie swój czas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komunia Gospoda Catering

Komunie

Pierwsza Komunia to wyjątkowe wydarzenie. Aby ułatwić Państwu przygotowanie tej ważnej rodzinnej uroczystości, przygotowaliśmy specjalne komunijne menu cateringowe.

Catering na Pępkowe

Pępkowe

Przyjście na świat nowego członka rodziny to niezwykłe i przełomowe wydarzenie. Przygotowaliśmy wyborne menu na Pępkowe aby mogli Państwo uczcić to radosne święto.

Imieniny urodziny rocznice Gospoda Catering

Imieniny, Urodziny, Rocznice

Na te niezwykle ważne uroczystości proponujemy Państwu wyborne przekąski zimne, dania ciepłe, słodkie wypieki i torty okolicznościowe. Zapraszamy do kontaktu!

Stypa Catering

Konsolacja – obiad po pogrzebie

Utrata bliskiej osoby to ogromny ból i żal. Aby pomóc Państwu w organizacji obiadu pożegnalnego przygotowaliśmy tradycyjne menu, które można u nas zamówić.

Przekąski koktajlowe

Kanapki bankietowe, tartinki, vol au vent, koreczki, ptysie na słono, mini desery, mini przekąski – to tylko niektóre pozycje, których nie może zabraknąć w menu koktajlowym.

Potrawy wielkanocne Gospoda Catering Warszawa

Potrawy wielkanocne na wynos

Zapraszamy do składania zamówień na Święta Wielkanocne. Proponujemy najlepsze tradycyjne potrawy wielkanocne, doskonałe świąteczne dania, wyborne wielkanocne menu, polskie smaki.